Dom Życia zaszczycił swoją obecnością Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo.
Dom Życia zaszczycił swoją obecnością Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo. W kaplicy domowej sióstr odprawił Mszę św. a następnie odwiedził maluszki i udzielił wszystkim błogosławieństwa.


